Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
FOSCAM kamera IP FI9853EP POE P2P 720P
FOSCAM kamera IP FI9853EP POE P2P 720P
349,00 zł
Kategorie blog
Tu znajdziesz informacje na temat produktów
Jak zainstalować wtyczkę przeglądarki na komputerze z systemem Windows?
 Jeśli kamera Foscam jest starszym modelem lub prawdopodobnie używa starszego oprogramowania firmware, zaleca się użycie przeglądarki internetowej Internet Explorer. Uwaga: przed kontynuowaniem upewnij się, że kamera i komputer są podłączone do tej samej sieci. Ponadto, jeśli są uruchomione jakieś programy blokujące wyskakujące okienka, upewnij się, że są wyłączone, w przeciwnym razie zakłóci to instalację. 
 
Krok 1: Uruchom narzędzie wyszukiwania sprzętu, aby uzyskać adres IP i informacje o porcie dla kamery Foscam.
 
Krok 2: Uruchom program Internet Explorer i wpisz adres internetowy kamery w pasku adresu. Przeglądarka przejdzie do strony logowania do kamery. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie wtyczki na dole strony internetowej.
 
Krok 3: Kliknij Zainstaluj, aby kontynuować instalację wtyczki przeglądarki internetowej. Plik będzie miał rozszerzenie .exe.
 

Krok 4: Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w Kreatorze instalacji podczas procesu instalacji. Uwaga: Podczas procesu instalacji Internet Explorer zostanie zmuszony do zamknięcia. Jest to normalne podczas instalacji.
Kliknij „Tak”, aby zamknąć Internet Explorera.


Kliknij „Zakończ” i ponownie uruchom przeglądarkę Internet Explorer. Wpisz adres i numer portu kamery ponownie w pasku adresu, aby zalogować się do kamery.

Powrót

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl